Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Lucrari de montare parapete metalice deformabile tip N2 pe drumurile din administrarea R.A.J.D.P. Constanta

Număr anunț
SCN1008058
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
ROGER UTILAJE SRL (CUI 16152048)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221.210,92 RON
Valoare atribuită
1.026.092,97 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1004559
Termen limită
10.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016192

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ROGER UTILAJE SRL CUI 16152048

Valoare atribuită

1.026.092,97 RON

din 1.221.210,92 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 195.117,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.