Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Achiziție de multifuncționale

Număr anunț
CN1003967
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SYSDOM PROIECTE SRL (CUI 22743081)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498.100,92 RON
Valoare atribuită
489.000 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
06.09.2018 17:15
Anunț de atribuire
CAN1013185
Termen limită
19.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022602

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SYSDOM PROIECTE SRL CUI RO 22743081
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ROPECO BUCURESTI SRL CUI RO 4912700

Valoare atribuită

489.000 RON

din 498.100,92 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 9.100,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.