Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Reabilitare DJ 643D, DN 65C (Bulzesti) – Prejoi – Înfratirea – Fratila – Lim.Jud.Vâlcea, Km (0+000-16+000), tronson Km (0+000 – 8+000) - asistenţă tehnică pentru execuţie (servicii de supervizare lucrări)

Număr anunț
SCN1008046
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
VENTRA PROJECT MANAGEMENT SRL (CUI 23533797)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411.247 RON
Valoare atribuită
386.100 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 08:27
Anunț de atribuire
SCNA1007828
Termen limită
31.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PROSYS GRUP SRL CUI RO 16518190
Oferta 3 Individuala
Ofertant
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510

Valoare atribuită

386.100 RON

din 411.247 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 25.147 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.