Atribuită Cumpărare directă

Tavite renale / Tavita Inox 35cm 1buc

Număr anunț
DA35949537
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33169300-5 · Tavi cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
884,51 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884,51 RON