Număr anunț
DA35935559
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
DYNALOG LOGISTIC (CUI 25721509)
Cod CPV
24613000-4 · Rachete de semnalizare, rachete antigrindina, semnalizator pe timp de ceata si articole pirotehnice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.617,43 RON
Data publicării
12.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.617,43 RON