Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
2. LUCRARI DE REPARATII CURENTE CONSTRUCTII LA PAVILIONUL A DIN CAZARMA 765 GALATI
- Număr anunț
- SCN1021539
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- DRAFT CONSTRUCT SRL (CUI 16322932)
- Cod CPV
- 45261213-0 · Lucrari de acoperire cu placi metalice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197.626 RON
- Valoare atribuită
- 192.579,45 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2018 11:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1008897
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028494
Documente
Documentația de atribuire
- 20181001_N_A__-CaietSarciniLucrariReparatiiCurente-2022.doc.p7s
- Antemas pav A caz 765.docx.p7s
- FisaDate_DF1028494.pdf
- Formulare lucrari cazarma 765.docx.p7s
- Model contract lucrari cazarma 765.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Valoare atribuită
192.579,45 RON
din 197.626 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.046,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.