Atribuită Cumpărare directă

Achiziționare anvelope de vară pentru autoturismul cu numărul de înmatriculare BC 10 FNS

Număr anunț
DA35952839
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
SCORPION INTERNATIONAL SRL (CUI 14437197)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.025,22 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025,22 RON