Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Proiectare si executie in vederea realizarii obietivului „ MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC55 SI DRUMURI SATESTI IN COMUNA DODESTI, JUDETUL VASLUI”

Număr anunț
SCN1008256
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.223.508 RON
Valoare atribuită
5.208.338,17 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
19.07.2018 18:06
Anunț de atribuire
SCNA1005401
Termen limită
06.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016574

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261

Valoare atribuită

5.208.338,17 RON

din 5.223.508 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 15.169,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.