Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

ACHIZITIE AUTOUTILITARA TRANSPORT CADAVRE TIP FURGON CU TRACTIUNE INTEGRALA

Număr anunț
SCN1008246
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
Cybernet Auto Center SRL (CUI 12508844)
Cod CPV
34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.084,04 RON
Valoare atribuită
180.250 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
19.07.2018 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1005672
Termen limită
30.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016316

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

180.250 RON

din 210.084,04 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 29.834,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.