Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru realizarea proiectului “Centru de Inovare Interdisciplinara de Fotonica si Plasma pentru Eco-Nano Tehnologii si Materiale Avansate”
- Număr anunț
- SCN1008152
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Cod CPV
- 45214620-2 · Lucrari de constructii de unitati de cercetare si experimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.532.266 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 15:21
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016272
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.7z.p7s
- Draft contract proiectare si executie 12.07.2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1016272.pdf
- FORMULARE 12.07.2018.docx.p7s
- S.F..zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
REINVENT ENERGY SRL CUI 37358718
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.