Atribuită Anunț de participare

Echipamente de microscopie

Număr anunț
SCN1008237
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
38511000-0 · Microscoape electronice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.378,15 RON
Valoare atribuită
145.377 RON
Data publicării
19.07.2018 15:16
Anunț de atribuire
SCNA1005165
Termen limită
03.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016318

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351

Valoare atribuită

145.377 RON

din 145.378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.