Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Achizitie Carburanti : motorina euro diesel 5 si benzina fara plumb
- Număr anunț
- SCN1008222
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805.000 RON
- Valoare atribuită
- 789.588,80 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 12:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1004651
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016384
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- Contract sectorial de produse-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016384.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
789.588,80 RON
din 805.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 15.411,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.