Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Servicii de Elaborare Proiect tehnic, Detalii de executie, Documentatii pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor, asistenta tehnica din partea proiectantului si Executie lucrari pentru obiectivul „Reabilitare, modernizare si dotare scoala gimnaziala Tibeni, comuna Satu Mare, judetul Suceava"
- Număr anunț
- SCN1008211
- Autoritate contractantă
- Comuna Satu Mare (CUI 4327057)
- Furnizor / câștigător
- COMTRANSPORT SA (CUI 3777819)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.632.238,42 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 11:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1006914
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016440
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Studiu geotehnic Scoala gimnaziala Tibeni-semnat.pdf.p7s
- 3. Studiu hidrogeologic preliminar-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016440.pdf
- Formulare vers. 02 clean-semnat.doc.p7s
- scan Audit energetic scoala gimnaziala-semnat.pdf.p7s
- scan Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- scan Certificat de urbanism si avize-semnat.pdf.p7s
- scan D.A.L.I. scoala Tibeni-semnat.pdf.p7s
- scan Expertiza scoala gimnaziala Tibeni-semnat.pdf.p7s
- scan Parte desenata D.A.L.I.-semnat.pdf.p7s
- scan Studiu topografic scoala tibeni-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COMTRANSPORT SA CUI RO 3777819
Asociați 1
ARTPROIECT SRL CUI RO 17542456
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BUILDING GOOD HOUSES S.R.L. CUI 36430122
Valoare atribuită
1.632.238,42 RON
din 1.702.000 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 69.761,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.