Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE GRADINITA RAZA DE SOARE- LEGUME-FRUCTE- STR MOTILOR 135
- Număr anunț
- DA40679911
- Autoritate contractantă
- GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
- Furnizor / câștigător
- ALIADI AGROCOM SRL (CUI RO3402339)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,77 RON
- Valoare atribuită
- 467,77 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 14:50
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,77 RON
din 467,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro