Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nasofaringoscop cu fibra flexibila 2,8mm
- Număr anunț
- DA40679371
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI RO24205100)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.677,68 RON
- Valoare atribuită
- 58.677,68 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 14:26
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.677,68 RON
din 58.677,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro