Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROTEZA GORETEX ARMATA 6 MM / 80 CM - 7MM/80 CM = IUL 2026 MS=REF 26342=DF 177=POZ.627, 1078'

Număr anunț
DA40678384
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
Cod CPV
33184200-5 · Proteze vasculare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
22.06.2026 13:44
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.