Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE RINGER 250ML *30pungi / COMBINATII CUTIE CU 30 PUNGI CU DOUA TUBURI CONECTOARE A CÂT

Număr anunț
DA40674773
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,70 RON
Valoare atribuită
122,70 RON
Data publicării
22.06.2026 10:53
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 07:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,70 RON

din 122,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.