Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA MARCAJE, CULOARE ALB, ROSU SI DILUANT

Număr anunț
DA40673032
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
Furnizor / câștigător
DEMACO OLIO S.R.L. (CUI 48781488)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.737,50 RON
Valoare atribuită
13.737,50 RON
Data publicării
22.06.2026 09:27
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 07:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.737,50 RON

din 13.737,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.