Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru A4, 100 file, dictando

Număr anunț
DA40681688
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO OFFICE (CUI RO33817583)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,50 RON
Valoare atribuită
178,50 RON
Data publicării
23.06.2026 08:30
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,50 RON

din 178,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.