Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Gaming HP Omen 16-ak0083nn cu procesor AMD Ryzen™ AI 9 HX 375 pana la 5.1GHz, 16.0", 2K, 32GB
- Număr anunț
- DA40680892
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.677,68 RON
- Valoare atribuită
- 8.677,68 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 16:04
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.677,68 RON
din 8.677,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro