Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CELOX PPH -TAMPON HEMOSTATIC UTERIN = IUL 2026 MS=REF 26342=DF 177=POZ. 1079
- Număr anunț
- DA40680739
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- ESTIMA MEDICAL GROUP SRL (CUI RO17441613)
- Cod CPV
- 33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 15:46
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro