Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Ad-Blue

Număr anunț
DA40680187
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
22.06.2026 15:05
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.