Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMPLARIE PVC CU GEAM/PANEL, 8.29MP, conform deviz
- Număr anunț
- DA40676226
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- TRAINIQ GROUP SRL (CUI RO24549635)
- Cod CPV
- 44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.008,40 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 12:02
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.008,40 RON
din 6.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro