Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piese de schimb ref 130/6
- Număr anunț
- DA40674608
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI RO21897589)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.960 RON
- Valoare atribuită
- 9.960 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 10:46
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.960 RON
din 9.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro