Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE CRESA

Număr anunț
DA40669917
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI ROMAN (CUI 17507874)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,87 RON
Valoare atribuită
1.188,87 RON
Data publicării
19.06.2026 13:10
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188,87 RON

din 1.188,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.