Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit et.mec CR32-9032/45/64/90 HQQE - conform oferta
- Număr anunț
- DA40665411
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- GRUNDFOS POMPE ROMANIA SRL (CUI RO427690)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.729,21 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 09:30
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.729,21 RON
din 1.729,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro