Acasă · Licitații
· Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului de salubrizare de pe raza orasului Ineu
- Număr anunț
- PC1001639
- Autoritate contractantă
- ORASUL INEU (CUI 3519020)
- Cod CPV
- 90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217.596 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 09:38
- Anunț de atribuire
- PCA1000361
- Termen limită
- 02.07.2021 09:35
- Documentație de atribuire
- DF1115439
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 217.596 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare si tratamente … | 197.859 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de colectare a cadavrelor animalelor de pe domeniul pu… | 19.737 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ADS-STOP DETOX S.R.L. CUI ro 41194419
Asociați 1
TOP SELHART SRL CUI 21258941
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.