Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de comunicaţii necesare sistemului dispecer SCADA
- Număr anunț
- SCNA1056003
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487.625 RON
- Valoare atribuită
- 983.950,90 RON
- Data anunțului
- 03.01.2024 09:17
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 983.950,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Preluare/transmitere date de la punctele termice/module termice… | — | RCS & RDS S.A. - 5 contracte | 870.693,90 RON |
| RCS & RDS S.A. - · contract 413 · 02.08.2021 | 439.584 RON | |||
| RCS & RDS S.A. - · contract 616 · 23.12.2021 | 190.616,40 RON | |||
| RCS & RDS S.A. - · contract 848 · 15.12.2022 | 190.616,40 RON | |||
| RCS & RDS S.A. - · contract 236 · 20.04.2023 | 1.305 RON | |||
| RCS & RDS S.A. - · contract 654 · 15.12.2023 | 48.572,10 RON | |||
| 2 | Preluare date de la contoarele de energie termica montate la ni… | — | S.C. TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S. A. S.A. 4 contracte | 113.257 RON |
| S.C. TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S. A. S.A. · contract 414 · 02.08.2021 | 56.741,90 RON | |||
| S.C. TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S. A. S.A. · contract 2 · 05.01.2023 | 26.000,40 RON | |||
| S.C. TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S. A. S.A. · contract 66 · 21.01.2022 | 26.227,20 RON | |||
| S.C. TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S. A. S.A. · contract 666 · 21.12.2023 | 4.287,50 RON | |||
Valoare atribuită
983.950,90 RON
din 487.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro