Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 21.08.2023 - MEDCLAS TRADING SRL

Număr anunț
CAN1118316
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.849,84 RON
Valoare atribuită
1.849,84 RON
Data anunțului
04.01.2024 13:40

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.849,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MEDCLAS TRADING S.R.L. 1.849,84 RON

Valoare atribuită

1.849,84 RON

din 1.849,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.