Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 13,2% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție de lucrări pentru proiectul de investiție imobiliară ”Lucrări de intervenție la infrastructura bazei sportive din cazarma 1369 Constanța (teren de fotbal, pistă de alegare, pistă cu obstacole, tribună) - obiectivul de investiție imobiliară 2023-I-1369”
- Număr anunț
- CAN1118732
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS COMPANY SRL (CUI 16160288)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.124.244,81 RON
- Valoare atribuită
- 14.000.000 RON 13,2% sub estimat
- Data anunțului
- 08.01.2024 09:13
- Anunț de participare
- CN1061611
Date din SEAP (anunțul CAN1118732), prelucrate de Licitor · actualizat la 08.01.2024.
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Asociați 1
ATLAS COMPANY SRL CUI RO 16160288
Subcontractanți 5
APA CANAL PROIECT SRL CUI 38522532
ELECTRIC LIGHT EXPERT SRL CUI RO 26090759
SADE GLOBAL SRL CUI RO 16209497
INSTALDI SRL CUI RO10693044
VALTER SERV S.R.L. CUI RO 10062949
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMMA CONTRACTORS GROUP S.R.L. CUI 37165512
Subcontractanți 6
BETOANE ŞI PREFABRICATE SRL CUI 16269340
FLOOR COVER SOLUTIONS SRL CUI RO 32472036
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
QUANTUM INSTAL S.R.L. CUI 37681920
TERA DESIGN STUDIO S.R.L. CUI 38613231
TIAB SA CUI RO 1555115
Terți + subcontractanți 1
A.B.C.VAL SRL CUI RO 3853010
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ARCHIPRO-DEVELOPMENT SRL CUI 34329718
Terți susținători 1
DSE CONSULTING SRL CUI RO 14545458
Terți + subcontractanți 1
SSG CONS PRO S.R.L. CUI RO17870828
Valoare atribuită
14.000.000 RON
din 16.124.244,81 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 2.124.244,81 RON
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala