Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare fructe - lot 1 si legume lot 2
- Număr anunț
- SCNA1086036
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437.353 RON
- Valoare atribuită
- 738.751,90 RON
- Data anunțului
- 09.01.2024 10:34
- Anunț de participare
- SCN1122841
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 738.751,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FRUCTE | — | AMA FRUCT CP 2 contracte | 618.611,10 RON |
| AMA FRUCT CP · contract 1 · 28.04.2023 | 389.499,50 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 318 · 28.04.2023 | 229.111,60 RON | |||
| 2 | LEGUME | — | AMA FRUCT CP | 120.140,80 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FALCONS SRL CUI RO 4214864
Valoare atribuită
738.751,90 RON
din 437.353 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro