Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Uleiuri pentru compresoare
- Număr anunț
- SCN1008178
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- LUBEXPERT ROMANIA SRL (CUI 14710237)
- Cod CPV
- 09211200-3 · Uleiuri pentru compresoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.558,36 RON
- Valoare atribuită
- 82.036,36 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1004327
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016293
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 82.036,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uleiuri tip K | — | AXA TRADE CHEMICALS SRL | 26.235 RON |
| 2 | Ulei Mobil DTE Medium | — | SC LUBEXPERT ROMANIA SRL | 51.816,96 RON |
| 3 | Uleiuri Shell ( sau echivalent) | — | SC LUBEXPERT ROMANIA SRL | 3.984,40 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AXA TRADE CHEMICALS SRL CUI RO 14634458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
LUBEXPERT ROMANIA SRL CUI 14710237
Oferta 3
Individuala
Ofertant
X-OIL GRUP SRL CUI RO 12730416
Valoare atribuită
82.036,36 RON
din 83.558,36 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 1.522 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.