Atribuită
Anunț atribuire
Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public , zona Sucursala Galati, conform ATR aferente Lot 1 Centralizatorului cu nr GL 224262/27.07.2023 Lot 2 Centralizatorului cu nr GL 253639/24.08.2023
- Număr anunț
- SCNA1097762
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- MARSANO SRL (CUI 17736509)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.474,14 RON
- Valoare atribuită
- 172.474,14 RON
- Data anunțului
- 11.01.2024 14:36
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 172.474,14 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public , zona Su… | — | MARSANO | 98.591,31 RON |
| 2 | Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public , zona Su… | — | DISEZA EXPERT SRL | 73.882,83 RON |
Valoare atribuită
172.474,14 RON
din 172.474,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro