Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al ORASULUI VALEA LUI MIHAI, Judetul BIHOR

Număr anunț
PC1001635
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
INTER-PAL SERVICII SRL (CUI 5181536)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
294.904 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
31.05.2021 15:47
Anunț de atribuire
PCA1000340
Termen limită
11.06.2021 12:00
Documentație de atribuire
DF1114588

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
ELECTROFOR SRL CUI RO 13663102

Valoare atribuită

294.904 RON

din 375.000 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 80.096 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.