Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat

SERVICII DE DERATIZARE”, pe domeniul public al municipiului Sibiu

Număr anunț
SCN1008165
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
DD CHIM SRL (CUI 2126332)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.914 RON
Valoare atribuită
32.390,25 RON 20,8% sub estimat
Data publicării
19.07.2018 07:45
Anunț de atribuire
SCNA1003965
Termen limită
06.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016326

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DD CHIM SRL CUI RO 2126332
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CORAL IMPEX SRL CUI RO 4986244
Oferta 3 Individuala
Ofertant
PRIMOSAL SRL CUI RO 10053924

Valoare atribuită

32.390,25 RON

din 40.914 RON estimat 20,8%

Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 8.523,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.