Atribuită Anunț atribuire

Servicii de pauză cafea pentru aproximativ 60 de persoane pentru activitatea 3.1 „Ziua porților deschise” în data de 06.12.2023 la sediul Serviciului de Probațiune Gorj din Târgu-Jiu

Număr anunț
CAN1118048
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data anunțului
18.01.2024 19:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.020 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
RATIPEST PROD 1.020 RON

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.