Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent de furnizare nr. 302 din 05.01.2024 aferent Acordului-cadru nr. 313 din 06.04.2023 de furnizare carburanti auto pe baza de carduri
- Număr anunț
- CAN1119580
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.462,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.462,50 RON
- Data anunțului
- 18.01.2024 14:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.462,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | LUKOIL ROMANIA | 4.462,50 RON |
Valoare atribuită
4.462,50 RON
din 4.462,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro