Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare nr. 301 din 05.01.2024 aferent Acordului-cadru nr. 313 din 06.04.2023 de furnizare carburanti auto pe baza de carduri

Număr anunț
CAN1119577
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.405,30 RON
Valoare atribuită
42.405,30 RON
Data anunțului
18.01.2024 14:34

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 42.405,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
LUKOIL ROMANIA 42.405,30 RON

Valoare atribuită

42.405,30 RON

din 42.405,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.