Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru furnizare produse de ingrijire personala pentru centrele rezidentiale din structura Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sibiu

Număr anunț
CAN1097143
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI 12613866)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926.570,96 RON
Valoare atribuită
2.078.259,96 RON
Data anunțului
23.01.2024 11:43
Anunț de participare
CN1047095

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.078.259,96 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare produse de ingrijire personala MEDCHIM EXPERT SRL,COMTIB 3 contracte 1.264.547,76 RON
MEDCHIM EXPERT SRL,COMTIB · contract 5970 · 25.01.2023 632.273,88 RON
COMTIB · contract 6048 · 25.01.2023 316.136,94 RON
COMTIB · contract 71841 · 24.07.2023 316.136,94 RON
2 Furnizare scutece de unica folosinta DELUXE MEDICRAFTS,TZMO ROMANIA 3 contracte 813.712,20 RON
DELUXE MEDICRAFTS,TZMO ROMANIA · contract 6015 · 25.01.2023 444.000 RON
TZMO ROMANIA · contract 6058 · 25.01.2023 184.856,10 RON
TZMO ROMANIA · contract 71846 · 24.07.2023 184.856,10 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMTIB SRL CUI RO 12613866
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.078.259,96 RON

din 1.926.570,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.