Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 85,6% sub estimat

Senzori pentru autobuze

Număr anunț
CAN1102889
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
BLC AUTOHOUSE LEADER SRL (CUI 29354316)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.898.846 RON
Valoare atribuită
418.828 RON 85,6% sub estimat
Data anunțului
29.01.2024 16:07
Anunț de participare
CN1052445

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AUTOUTIL ROM SRL CUI RO 24410903

Valoare atribuită

418.828 RON

din 2.898.846 RON estimat 85,6%

Adjudecat la 14,4% din estimat · economie 2.480.018 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.