Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 20,9% sub estimat

Achizitie REACTIVI SI MATERIALE SANITARE LABORATOR pentru CPU si CMS TARGOVISTE

Număr anunț
CAN1077667
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.606 RON
Valoare atribuită
153.944 RON 20,9% sub estimat
Data anunțului
02.02.2024 13:05
Anunț de participare
CN1039516

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 153.944 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet REACTIVI SI MATERIALE SANITARE COMPATIBILE CU ANALIZORUL… Anulat
2 TESTE GAZE SANGUINE SI ECHILIBRU ACIDO BAZIC COMPATIBILE CU ANA… SANPRODMED S.R.L. 10 contracte 151.250 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A 5921 · 08.07.2022 7.500 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-7366 · 01.09.2022 10.000 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A 9042 · 01.11.2022 7.500 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-9470 · 21.11.2022 2.500 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-3283 · 14.04.2022 100.000 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-4337 · 15.05.2023 2.500 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-7062 · 25.08.2023 5.000 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A 9838 · 13.12.2023 3.750 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A 900.2 · 01.02.2024 5.000 RON
SANPRODMED S.R.L. · contract A-2469 · 21.03.2023 7.500 RON
3 Teste pentru determinari rapide antigene virusi gripal de tip A… Tody Laboratories Int 2.694 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

153.944 RON

din 194.606 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 40.662 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.