Atribuită Anunț atribuire

Act adițional nr. 1 /16.12.2024 - Lot nr. 6 LACTATE aferent Contractului nr. 30736 din 12.07.2024- perioada 01.01.2025-30.04.2025

Număr anunț
CAN1139930
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.190 RON
Valoare atribuită
156.190 RON
Data anunțului
09.01.2025 09:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 156.190 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FILVAS SERVCOM 156.190 RON

Valoare atribuită

156.190 RON

din 156.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.