Atribuită
Anunț atribuire
Act aditional nr. 4 la Acord cadru de prestari servicii de protectie si paza nr. 35/27.04.2022
- Număr anunț
- CAN1140254
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
- Furnizor / câștigător
- UNITED DEFENSE GROUP S.R.L. (CUI 33510383)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873.370,80 RON
- Valoare atribuită
- 873.370,80 RON
- Data anunțului
- 14.01.2025 12:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 873.370,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | UNITED DEFENSE GROUP SRL | 873.370,80 RON |
Valoare atribuită
873.370,80 RON
din 873.370,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro