Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru servicii de intretinere si mentenanta a echipamentului radiologic” ” :
- Număr anunț
- SCNA1101899
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI 21314065)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.736 RON
- Valoare atribuită
- 348.152 RON
- Data anunțului
- 15.01.2025 16:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Estimat: 989.280 RON Adjudecat: 348.152 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SOMATOM DEFINITION | 354.720 RON | Anulat | — |
| 2 | APOLLO DRF | 192.000 RON | PHM COMSERV S.R.L. 2 contracte | 246.344 RON |
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 690 · 30.04.2024 | 35.192 RON | |||
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 614 · 10.04.2024 | 211.152 RON | |||
| 3 | AXIOM ICONOS MD | 95.040 RON | Anulat | — |
| 4 | MAMMOMAT 3000 | 28.800 RON | Anulat | — |
| 5 | MOBILETTE MIRA MAX | 61.920 RON | Anulat | — |
| 6 | MOBILETTE ELARA MAX | 96.000 RON | Anulat | — |
| 7 | SIREMOBIL COMPACT L | 43.200 RON | Anulat | — |
| 8 | OEC FLUOROSTAR | 28.800 RON | Anulat | — |
| 9 | Philips Duo Diagnost | 12.000 RON | PHM COMSERV S.R.L. 2 contracte | 12.208 RON |
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 694 · 30.04.2024 | 1.744 RON | |||
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 615 · 10.04.2024 | 10.464 RON | |||
| 10 | HELIANTHUS | 38.400 RON | SANTIMPEX S.R.L. 2 contracte | 44.800 RON |
| SANTIMPEX S.R.L. · contract 616 · 10.04.2024 | 38.400 RON | |||
| SANTIMPEX S.R.L. · contract 695 · 30.04.2024 | 6.400 RON | |||
| 11 | Odelca TEMCO GRX – 3 | 38.400 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 2 contracte | 44.800 RON |
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 696 · 30.04.2024 | 6.400 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 617 · 10.04.2024 | 38.400 RON | |||
Valoare atribuită
348.152 RON
din 49.736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro