Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 95,4% sub estimat

MATERIALE SANITARE ANGIOGRAFIE 2- 33 loturi

Număr anunț
CAN1132245
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.832.884 RON
Valoare atribuită
1.091.820,44 RON 95,4% sub estimat
Data anunțului
22.01.2025 13:03
Anunț de participare
CN1068112

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (33)

Estimat: 23.832.884 RON Adjudecat: 15.640.607 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ac punctie femurala 80.000 RON B.BRAUN MEDICAL SRL,INNOVOTECH S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL 36.000 RON ↓55,0%
2 Arc ghid pentru masuratori presionale intracoronariene, compati… 250.000 RON CARDIOTECH SRL 250.000 RON
3 Balon de inalta presiune 360.000 RON MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,TECMED 350.000 RON ↓2,8%
4 Balon dublu pentru dilatarea unei coarctatii aortice 225.000 RON ANGIOSPECTRU MED S.R.L. 205.000 RON ↓8,9%
5 Balon pentru dilatarea unei coarctatii aortice 95.000 RON MEDI -TECH BUSINESS SRL 84.500 RON ↓11,1%
6 Balon valvuloplastie 87.000 RON ANGIOSPECTRU MED S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL 48.000 RON ↓44,8%
7 Cartus ACT 20.000 RON MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS 1.962.000 RON
8 Cartus CG8+ 20.000 RON
9 Cateter aspiratie trombi intraluminali 1.060.000 RON
10 Cateter balon 0.018" pentru dilatare periferica 1.275.000 RON
11 Cateter balon angioplastie coronariana cu diametru mare 1.140.000 RON
12 Cateter balon cu lamele taietoare 520.000 RON BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA 1.775.000 RON
13 Cateter balon farmacologic activ pentru dilatari periferice 403.158 RON ANGIOSPECTRU MED S.R.L.,INNOVOTECH S.R.L.,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA 310.000 RON ↓23,1%
14 Cateter balon impregnat cu paclitaxel pentru proceduri coronari… 2.600.000 RON TECMED · TECMED,INNOVOTECH S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL 2 contracte 1.166.972 RON ↓55,1%
TECMED · contract 6 · 20.09.2024 18.972 RON
TECMED,INNOVOTECH S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL · contract 46.6/18.07.2024 · 05.08.2024 1.148.000 RON
15 Cateter balon impregnat cu sirolimus pentru proceduri coronarie… 1.375.000 RON B.BRAUN MEDICAL SRL 875.000 RON ↓36,4%
16 Cateter balon monorail pentru dilatare periferica 230.000 RON Anulat
17 Cateter balon pentru angioplastie coronariana tip mono-rail 1.580.000 RON TECMED,MEDTRONIC ROMANIA SRL,L&P MEDICAL 588.400 RON ↓62,8%
18 Cateter balon pentru dilatare periferica compatibil cu ghid 0.0… 630.000 RON QUANTUSMED,MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,TECMED 555.000 RON ↓11,9%
19 Cateter balon pentru dilatare periferica pentru postdilatarea s… 975.000 RON HELLIMED SRL 706.875 RON ↓27,5%
20 Cateter balon pentru litrotitie intracoronariana 1.250.000 RON
21 Cateter balon RX compatibil cu ghid 0.035" 1.065.000 RON
22 Cateter balon semicompliant cu diametru foarte mic 720.000 RON Anulat
23 Cateter balon semicompliant pentru angioplastie coronariana in … 720.000 RON
24 Cateter balon tip ''scoring'' 472.726 RON MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,CARDIOTECH SRL,B.BRAUN MEDICAL SRL 359.800 RON ↓23,9%
25 Cateter cu balon de flotatie tip ''swan ganz'' pentru cateteris… 360.000 RON INNOVOTECH S.R.L.,CARDIOTECH SRL 330.000 RON ↓8,3%
26 Cateter de diagnostic angiografic pentru proceduri prin abord f… 1.250.000 RON
27 Cateter de diagnostic angiografic pentru proceduri prin abord r… 1.000.000 RON EXIMIA MEDICAL 1.557.500 RON
28 Cateter extensie 1.250.000 RON INNOVOTECH S.R.L.,MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS 874.000 RON ↓30,1%
29 Cateter extensie pentru proceduri coronariene 1.100.000 RON LIFETECH CONSULTING,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA 900.000 RON ↓18,2%
30 Cateter extragere trombi intraluminali venosi 150.000 RON INNOVOTECH S.R.L. 149.400 RON ↓0,4%
31 Cateter freza de rotablatie fara sistem de inaintare 750.000 RON Anulat
32 Cateter ghid pentru angioplastie coronariana 660.000 RON
33 Cateter ghid periferic 160.000 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 2.557.160 RON

Participanți · 16 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INNOVOTECH S.R.L. CUI 48130471
Încă 13 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.091.820,44 RON

din 23.832.884 RON estimat 95,4%

Adjudecat la 4,6% din estimat · economie 22.741.063,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.