Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru furnizare CARNE si PRODUSE DIN CARNE

Număr anunț
CAN1121300
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654.450 RON
Valoare atribuită
806.947,80 RON
Data anunțului
23.01.2025 13:02
Anunț de participare
CN1060981

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 654.450 RON Adjudecat: 806.947,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne porc - pulpă degresată cu os refrigerata 350.000 RON NICBAC PROD 6 contracte 418.270 RON
NICBAC PROD · contract 20426 · 10.01.2025 12.465 RON
NICBAC PROD · contract 323448 · 28.05.2024 36.010 RON
NICBAC PROD · contract 49234 · 04.12.2024 23.545 RON
NICBAC PROD · contract 22407 · 31.01.2024 277.000 RON
NICBAC PROD · contract 42456 · 24.09.2024 36.010 RON
NICBAC PROD · contract 37104 · 19.07.2024 33.240 RON
2 Cârnaţi afumaţi 60.750 RON GEPETO IMPEX 6 contracte 92.097,80 RON
GEPETO IMPEX · contract 22409 · 31.01.2024 54.900 RON
GEPETO IMPEX · contract 32353/28.05.2024 · 28.05.2024 8.540 RON
GEPETO IMPEX · contract 37103 · 19.07.2024 9.760 RON
GEPETO IMPEX · contract 42454 · 24.09.2024 10.370 RON
GEPETO IMPEX · contract 48566 · 27.11.2024 7.320 RON
GEPETO IMPEX · contract 20425 · 10.01.2025 1.207,80 RON
3 Slănină afumată 50.750 RON GEPETO IMPEX 6 contracte 74.875 RON
GEPETO IMPEX · contract 32355/28.05.2024 · 28.05.2024 7.500 RON
GEPETO IMPEX · contract 37102 · 19.07.2024 6.250 RON
GEPETO IMPEX · contract 42455 · 24.09.2024 9.375 RON
GEPETO IMPEX · contract 24723 · 26.02.2024 43.750 RON
GEPETO IMPEX · contract 20424 · 10.01.2025 3.375 RON
GEPETO IMPEX · contract 49233 · 02.12.2024 4.625 RON
4 Carne pasare - pulpă pui fara spată congelata 82.950 RON DIACARN FOOD 6 contracte 115.605 RON
DIACARN FOOD · contract 49235 · 04.12.2024 4.830 RON
DIACARN FOOD · contract 42453 · 24.09.2024 8.925 RON
DIACARN FOOD · contract 32351 · 28.05.2024 7.350 RON
DIACARN FOOD · contract 37101 · 19.07.2024 7.875 RON
DIACARN FOOD · contract 20423 · 10.01.2025 3.675 RON
DIACARN FOOD · contract 22401 · 31.01.2024 82.950 RON
5 Pate ficat 100 gr cu cheita 110.000 RON VASCAR S.A. 4 contracte 106.100 RON ↓3,5%
VASCAR S.A. · contract 49940 · 11.12.2024 24.850 RON
VASCAR S.A. · contract 22404 · 31.01.2024 68.750 RON
VASCAR S.A. · contract 43179 · 01.10.2024 6.250 RON
VASCAR S.A. · contract 32354 · 28.05.2024 6.250 RON

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEPETO IMPEX SA CUI RO11034874
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VASCAR SA CUI 829522
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

806.947,80 RON

din 654.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.