Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare de tip RCA si CASCO pentru anul 2023
- Număr anunț
- SCNA1082895
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310.555,50 RON
- Valoare atribuită
- 656.527,38 RON
- Data anunțului
- 08.02.2024 10:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 409.800 RON Adjudecat: 656.527,38 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de tip CASCO | 261.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. 4 contracte | 228.262 RON ↓12,5% |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 386 · 29.09.2023 | 7.125 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 62 · 14.02.2023 | 111.525 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 499 · 17.11.2023 | 937 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 299 · 07.07.2023 | 108.675 RON | |||
| 2 | Servicii de asigurare de tip RCA | 148.800 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. 5 contracte | 428.265,38 RON |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 61 · 14.02.2023 | 345.971,88 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 498 · 17.11.2023 | 1.024,69 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 63 · 14.02.2023 | 37.600,54 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 300 · 07.07.2023 | 36.943,27 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. · contract 385 · 29.09.2023 | 6.725 RON | |||
Valoare atribuită
656.527,38 RON
din 310.555,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro