Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 32,8% sub estimat

,, Furnizarea dotarilor pentru echiparea SCOLII GIMNAZIALE "TUDOR VLADIMIRESCU, pentru implementarea proiectului ,,IMBUNATATIREA INFRASTRUCTURII EDUCATIONALE PRIN EXTINDEREA, REABILITAREA, MODERNIZAREA SI ECHIPAREA SCOLII GIMNAZIALE "TUDOR VLADIMIRESCU" DIN TARGOVISTE, JUD. DAMBOVITA”- PMT-2023-P-006, Cod unic de identificare: 4279944-2023-2.1

Număr anunț
CAN1113356
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.915.962,35 RON
Valoare atribuită
1.958.236,84 RON 32,8% sub estimat
Data anunțului
12.02.2024 13:00
Anunț de participare
CN1054271

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 2.458.713,38 RON Adjudecat: 1.958.236,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie mobilier scolar pentru dotarea si echiparea clădirii 1.153.519,11 RON EURODIDACTICA S.R.L. 932.932 RON ↓19,1%
4 achizitie dotari de tip didactic pentru echiparea clădirii 966.037,27 RON GBC EXIM S.R.L. 745.568,84 RON ↓22,8%
5 Achizitie DOTARI SPORTIVE pentru echiparea clădirii 75.967 RON S.C. ARTIMEX PLAY S.R.L. 74.136 RON ↓2,4%
7 Achizitie dotari camera multisenzoriala pentru copii cu autism … 20.500 RON Altamira Impex 17.300 RON ↓15,6%
8 LISTA - Achizitie mobilier destinat laboratoarelor pentru ech… 242.690 RON TITAN TRACO 188.300 RON ↓22,4%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.958.236,84 RON

din 2.915.962,35 RON estimat 32,8%

Adjudecat la 67,2% din estimat · economie 957.725,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.