Atribuită
Anunț atribuire
Materiale de întreținere, curățenie și igienă personală
- Număr anunț
- CAN1073460
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- PIRAMIDA FORTE SRL (CUI 22837712)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524.683,68 RON
- Valoare atribuită
- 724.041,78 RON
- Data anunțului
- 16.02.2024 11:06
- Anunț de participare
- CN1036958
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (20)
Estimat: 524.683,68 RON Adjudecat: 724.041,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bureţi pt. frecat vesela | 739,60 RON | PIRAMIDA FORTE 3 contracte | 967,50 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 1735 · 24.03.2022 | 240 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 776 · 18.02.2022 | 82,50 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 570 · 07.02.2022 | 645 RON | |||
| 2 | Articole din hârtie | 54.027,60 RON | PIRAMIDA FORTE 3 contracte | 81.009 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 571 · 07.02.2022 | 54.006 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 778 · 18.02.2022 | 6.748 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 1737 · 24.03.2022 | 20.255 RON | |||
| 3 | Scobitori | 7.558,40 RON | PIRAMIDA FORTE 4 contracte | 10.368 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 1738 · 24.03.2022 | 1.944 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 572 · 07.02.2022 | 5.184 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 780 · 18.02.2022 | 648 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 10637 · 24.04.2023 | 2.592 RON | |||
| 4 | Șervete textile | 2.879 RON | PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 4.200 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 2614 · 18.05.2022 | 1.400 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 573 · 07.02.2022 | 2.800 RON | |||
| 5 | Coșuri și pubele | 60.318,80 RON | PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 89.910 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 2616 · 18.05.2022 | 29.970 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 574 · 07.02.2022 | 59.940 RON | |||
| 6 | Odorizante | 66.500 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE,FABI TOTAL GRUP S.R.L. 2 contracte | 78.370 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE,FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract AP 575 · 07.02.2022 | 55.050 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract AP 2618 · 18.05.2022 | 23.320 RON | |||
| 7 | Materiale pentru curățenie | 64.442,20 RON | PIRAMIDA FORTE 3 contracte | 96.585 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 783 · 18.02.2022 | 6.911,50 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 1740 · 24.03.2022 | 25.283,50 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 576 · 07.02.2022 | 64.390 RON | |||
| 8 | Mături și perii | 28.606,60 RON | PIRAMIDA FORTE 4 contracte | 53.440 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 1742 · 24.03.2022 | 10.800 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 577 · 07.02.2022 | 26.720 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 786 · 18.02.2022 | 2.560 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 10638 · 24.04.2023 | 13.360 RON | |||
| 9 | Ștergător picioare | 17.271,80 RON | PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 25.350 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 2620 · 18.05.2022 | 8.450 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 578 · 07.02.2022 | 16.900 RON | |||
| 10 | Uscător pt. mâini | 27.700 RON | Anulat | — |
| 11 | Absorbante | 15.617,60 RON | PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE,TZMO ROMANIA 4 contracte | 21.586 RON |
| PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE,TZMO ROMANIA · contract AP 579 · 07.02.2022 | 15.050 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract AP 1744 · 24.03.2022 | 2.508 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract AP 788 · 18.02.2022 | 760 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract AP 9568 · 15.03.2023 | 3.268 RON | |||
| 12 | Aparat bărbierit | 24.124 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE 4 contracte | 41.792,60 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1746 · 24.03.2022 | 6.912,60 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 580 · 07.02.2022 | 23.472 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 790 · 18.02.2022 | 2.248 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 9570 · 15.03.2023 | 9.160 RON | |||
| 13 | Cremă pentru încălțăminte | 49.140 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE 4 contracte | 64.974 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1748 · 24.03.2022 | 10.237 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 801 · 18.02.2022 | 3.530 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 581 · 07.02.2022 | 37.440 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP9572 · 15.03.2023 | 13.767 RON | |||
| 14 | Gel/spumă de ras | 23.575,20 RON | PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE 4 contracte | 31.996,80 RON |
| PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 582 · 07.02.2022 | 18.216 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP9574 · 15.03.2023 | 6.890,40 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1750 · 24.03.2022 | 5.167,80 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 792 · 18.02.2022 | 1.722,60 RON | |||
| 15 | Pastă de dinți | 19.065,76 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE · RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE 4 contracte | 21.079,52 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 803 · 18.02.2022 | 656 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE · contract AP 583 · 07.02.2022 | 15.752,80 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1752 · 24.03.2022 | 2.007,36 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 9576 · 15.03.2023 | 2.663,36 RON | |||
| 16 | Periuță de dinți | 8.282,40 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE · RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE 4 contracte | 12.472,32 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 805 · 18.02.2022 | 656 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1754 · 24.03.2022 | 2.007,36 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE · contract AP 584 · 07.02.2022 | 7.145,60 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 9578 · 15.03.2023 | 2.663,36 RON | |||
| 17 | Savonieră | 1.928,16 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE · RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 1.989,96 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 2622 · 18.05.2022 | 465,56 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE,PIRAMIDA FORTE · contract AP 585 · 07.02.2022 | 1.524,40 RON | |||
| 18 | Șampon | 23.028,32 RON | RTC PROFFICE EXPERIENCE 4 contracte | 43.393,28 RON |
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 9580 · 15.03.2023 | 10.653,44 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 1756 · 24.03.2022 | 8.029,44 RON | |||
| RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 807 · 18.02.2022 | 2.624 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE,RTC PROFFICE EXPERIENCE · contract AP 586 · 07.02.2022 | 22.086,40 RON | |||
| 19 | Trusă pentru materiale de igienă | 11.420,64 RON | PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 17.056,80 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 2624 · 18.05.2022 | 5.685,60 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 587 · 07.02.2022 | 11.371,20 RON | |||
| 20 | Sac individual pentru rufe | 18.457,60 RON | PIRAMIDA FORTE 2 contracte | 27.501 RON |
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 2626 · 18.05.2022 | 9.167 RON | |||
| PIRAMIDA FORTE · contract AP 588 · 07.02.2022 | 18.334 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIRAMIDA FORTE SRL CUI RO 22837712
Valoare atribuită
724.041,78 RON
din 524.683,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro