Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 56,2% sub estimat

Echipamente si componente necesare pentru asigurarea mentenantei la statii de uscare gaze - 11 loturi

Număr anunț
CAN1098167
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.551.664,58 RON
Valoare atribuită
1.554.413,60 RON 56,2% sub estimat
Data anunțului
21.02.2024 11:14
Anunț de participare
CN1045396

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 1.554.413,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Acumulatori electrici Flow rond Med 2 contracte 8.187 RON
Flow rond Med · contract 40375 · 10.02.2023 4.350 RON
Flow rond Med · contract 40636 · 13.03.2023 3.837 RON
2 Tuburi fluorescente si startere S.C. FRIGORIFICA S.R.L. 2 contracte 21.760,80 RON
S.C. FRIGORIFICA S.R.L. · contract 40419 · 15.02.2023 11.681,20 RON
S.C. FRIGORIFICA S.R.L. · contract 40666 · 14.03.2023 10.079,60 RON
9 Piese pentru compresoare de aer 2 S.C. KAESER KOMPRESSOREN S.R.L. 2 contracte 50.580,77 RON
S.C. KAESER KOMPRESSOREN S.R.L. · contract 40670 · 15.03.2023 24.086,08 RON
S.C. KAESER KOMPRESSOREN S.R.L. · contract 40420 · 15.02.2023 26.494,69 RON
10 Pompe si compresoare VERDER ROMANIA S.R.L. 4 contracte 1.473.885,03 RON
VERDER ROMANIA S.R.L. · contract 40624 · 10.03.2023 683.792 RON
VERDER ROMANIA S.R.L. · contract 44500 · 09.02.2024 11.905 RON
VERDER ROMANIA S.R.L. · contract 40388 · 13.02.2023 763.308,03 RON
VERDER ROMANIA S.R.L. · contract 43965 · 05.12.2023 14.880 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERDER ROMANIA SRL CUI RO 6563054
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.554.413,60 RON

din 3.551.664,58 RON estimat 56,2%

Adjudecat la 43,8% din estimat · economie 1.997.250,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.